شماره تلفن دفتر مرکزی : 02177510057info@parfika.com
مشخصات فنی محصولات
شماره تلفن دفتر مرکزی : 02177510057info@parfika.com
مشخصات فنی محصولات
7997
 

پارفیکا، پارکت‌ طبیعت خالص

 

پارفیکا، نسل جدید پارکت چوبی ایران

در مقدمه‌ای کوتاه، آنچه از شرکت پارفیکا می‌توان گفت این است که پارفیکا مجموعه‌ای صنعتی با پیشینه‌ای سی و چند ساله است که در سال ۱۳۷۱ با مجوز اداره صنایع استان تهران، با هدف تولید پارکت چوبی و ملزومات چوبی مرتبط با آن در شهرک صنعتی صفادشت تاسیس شد.

اما آنچه در عمل اتفاق افتاد، چیزی به مراتب فراتر بود. شرکت پارفیکا پس از استقرار و به‌کارگیری ماشین‌آلات و کوره‌های خشک‌کن مدرن، ضمن شروع به کار تولید سنتی پارکت‌ قدیمی شطرنجی متداول، با دریافت ایده‌هایی از محصولات جدید پارکت‌ چوبی اروپایی و آمریکایی و درک نیاز به تغییر سلیقه مصرف‌کننده‌های پارکت‌ چوبی، در اقدامی ابداعی و مبتکرانه به تولید پارکت‌ چوبی با سایزهای بلند و متفاوت روی آورد و سایز پارکت چوبی را از سایزهای ریز و انگشتی قدیمی به سایزهای بزرگتر و سایز الواری تغییر داد.

بدین‌سان پارفیکا تحولی اساسی در صنعت پارکت چوبی ایران ایجاد کرد و نسل جدیدی از پارکت چوبی را در کشور ما تعریف و عرضه کرد. عبارت «نخستین پارکت سایزبلند ایران» که مدت‌ها معرف و شناسه‌ی شرکت پارفیکا بود و در توصیف پارکت تولیدی پارفیکا به کار می‌رفت گویای همین واقعیت بود.

مجموعه‌ شرکت پارفیکا در این سه دهه با تعهدی حرفه‌ای و اخلاقی برای عرضه‌ محصولی باکیفیت به جامعه از یک سو، و از سوی دیگر برای وفاداری به طبیعت و حفظ محیط زیست همواره کوشیده است و از این رو مواد اولیه و چوب مصرفی خود را همیشه از منابع مجاز و قانونی تهیه کرده است.

مجموعه شرکت پارفیکا هم اکنون با تجربه‌ای اندوخته از این سالیان و با توانی افزون‌تر به تولید و ارائه خدمات خود ادامه می‌دهد و خرسند است که طی این سال‌ها خانه‌های بسیاری از هموطنان خود را با هدیه ارزشمند پارکت چوبی به زیبایی و سلامت طبیعت پاک پیوند زده است.

شرح خدمات و محصولات پارفیکا:

  • تولید و نصب پارکت چوبی برای فضای داخلی
  • تولید و نصب پارکت چوبی برای فضای بیرون (پارکت ترموود)
  • تولید و نصب پارکت ترمو (پارکت ضد آب «اش» با برند «های ون»)
  • تولید و نصب پله چوبی
  • تولید و نصب پارکت الواری
  • تولید و نصب قرنیز چوبی بلوط، قرنیز چوبی راش، قرنیز چوبی گردو
  • تولید و نصب دیوارپوش (لمبه چوبی گردو، لمبه چوبی بلوط، لمبه چوبی راش)
  • واردات و توزیع پارکت چوبی و چسب پارکت از کشورهای اروپایی و تایوان
  • ارائه خدمات چوب خشک کنی برای همکاران صنعتی

سوالات خود را از کارشناسان پارفیکا بپرسید >>>ارتباط با ما